Blogs

Ziņas un padomi informācijai un iedvesmai

💡 5 iemesli, kas Tev liks vēlēties mācīties vismaz vienu programmēšanas valodu programmēšanas kursos

💡 5 iemesli, kas Tev liks vēlēties mācīties vismaz vienu programmēšanas valodu programmēšanas kursos

13.09.2018 Monika Sarkane

💡 5 iemesli, kas Tev liks vēlēties mācīties vismaz vienu programmēšanas valodu programmēšanas kursos

Neatkarīgi no tā, vai vēlies papildināt prasmju lodziņu savā CV, vai saprast to, kā strādā datori un to programmas, programmēšanas kursi iesācējiem tepat Rīgā ir lielisks ieguldījums Tavā nākotnē! 🧐

👉 Pat ja Tu neplāno kļūt par programmētāju

Nav tā, ka tikai no IT speciālistiem prasa pamata programmēšanas prasmes. Programmēšanas valodas pamatzināšanas var palīdzēt atrast darbu un dot priekšrocības jebkurā nozarē, kur Tev jāsaskaras ar datoriem vai kādu no biroja sistēmām.

enter image description here

👉 Mācoties programmēšanas kursos, apgūsi labāku mācīšanās procesu

Mācoties programmēšanas kursos, Tev būs jākļūst spēcīgam metodiskajā apgūšanā un sevis apmācībā, jo pat apgūstot kādu no programmēšanas valodām pieredzējušu lektoru pavadībā, programmēšanas nozare ir tik plaša, ka ir simtiem dažādu metožu un tehniku kā un ko darīt. Tas, kāda metode būs piemērotākā Tev, būs jāsaprot un jāapgūst pašam.

enter image description here

👉 Varēsi uzsākt savus digitālos projektus bez citu palīdzības

Zinot programmēšanas valodas un pamatus, Tu pavērsi sev plašas iespējas uzsākt blogu vai savu interneta biznesu. Kad izlemsi sākt veidot blogu vai mēģināt ieiet interneta veikalu pasaulē ar savu produktu, būs tūkstoš reižu vieglāk gan tādā ziņā, ka Tev nebūs jāmeklē kāds programmēšanas speciālists Rīgā, kas Tev palīdzēs, kas gan prasīs atlīdzību, gan laiku. Kā arī tādā ziņā, ka pat ja Tu pieņemtu kādu programmētāju no malas, Tu varēsi kvalitatīvāk pārbaudīt vai izlabot paveikto, jo Tev būs pabeigti programmēšanas kursi iesācējiem!

enter image description here

👉 Iegūsi papildus ienākumus

Pēc programmēšanas kursu apgūšanas, Tu vari izmēģināt savas prasmes frīlanceru jeb līgumdarbu lauciņā. Programmēšanas frīlanceris, kurš saprot programmēšanas pamatus (kā izveidot mājaslapas struktūru ar HTML; kā izmainīt mājaslapas izskatu ar CSS; kā veidot CSS izkārtojumus; kā izmantot izstrādes rīkus pārlūkrogrammā; kā izmantot lielisko kodu redaktoru Atom. u.t.l.), var nopelnīt līdz pat 100 EUR par stundu! Piereģistrējoties kādā no daudzajām frīlanceru mājaslapām (piemērm, upwork.com, piedarbs.lv, peopleperhour), kur projektus meklē Tu vai projekts atrod Tevi, vari izmēģināt, kā tas ir – strādāt kā programmēšanas frīlanceram.

enter image description here

👉 Apgūstot programmēšanas pamatus noteikti kļūsi acīgāks

Programmēšanas valodas pamatu mācīšanās process prasa uzmanību pievērst detaļām un būt sīkumainam. Uzmanības pievēršana sīkumiem ir svarīga prasme daudzos amatos. Apgūstot programmēšanas pamatus Rīgā, iemācīsies spēcīgas koncentrēšanās spējas un prasmi pievērt uzmanību sīkumiem.

enter image description here

🗣️ Stīvs Džobs ir teicis: “Manuprāt, visiem šajā valstī vajadzētu apgūt kā programmē datorus, jo tas attīsta domāšanas prasmes”.

enter image description here

Ar ko sākt? 🤔

Visiem, kas vēlas uzsākt savu darbību programmēšanas nozarē, mēs iesakām apmeklēt PROGRAMMĒŠANAS KURSI IESĀCĒJIEM (PYTHON), Rīgā, kur kursa apmeklētājs apgūs galvenos pamata programmēšanas principus, kas ir vienādi visās programmēšanas valodās. Tādēļ, ja vēlēsies, pēc kursa beigšanas bez grūtībām varēsi pāriet uz citu programmēšanas valodu un iegūsi labu pamatu turpmāko zināšanu apguvei kādā jau specifiskākā jomā: tīmekļa izstrāde, mobilās lietotnes u.c. savukārt kursā iesācējiem Brīvdienu programmēšana Tu apgūsi web izstrādes pamatus: HTML un CSS.

Un vēlreiz - Neuztraucies, visi programmēšanas kursi ir piemēroti iesācējiem bez pieredzes - visas tēmas tiek paskaidrotas vienkāršā un saprotamā valodā. 💬

Apskati piedāvātos kursus šeit: https://ej.uz/smartnindzjakursi

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!