Blogs

Ziņas un padomi informācijai un iedvesmai

Par Smart Ninja Latvijas komandu

Par Smart Ninja Latvijas komandu

05.02.2018 Juris Baltačs

Kas tad īsti slēpjas aiz nosaukuma “Smart Ninja”?

Šoreiz vienuviet satikušies četri digitālā mārketinga un tehnoloģiju entuziasti, lai piedāvātu ko pavisam jaunu tiem, kuriem vienmēr ir bijusi vēlme spert soli tehnoloģiju un programmēšanas lauciņā. Jā, programmēšana nav domāta tikai retajam, to var apgūt ikviens!

Digital Journey, digitālo prasmju apmācību centrs Latvijā ievieš Smart Ninja franšīzi - programmēšanas kursus, kas būs piemēroti ikvienam - gan iesācējam, bez priekšzināšanām, gan lietpratējam.

Lūk, mūsu komanda.

Egils

Egils savu uzņēmēja karjeru uzsāka 2. klasē pārdodot košļājamo gumiju. Daudzus gadus vēlāk viņš nolēma savu uzņēmēja gēnu izpaust digitālajā mārketingā un 2010. gadā nodibināja digitālā mārketinga aģentūru Infinitum tādējādi kļūstot par digitālā mārketinga celmlauzi Latvijā. Papildus tam, Egils ir arī Digital Journey līdzdibinātājs un Smart Ninja sensejs pie kura visa Smart Ninja komanda vienmēr var vērsties pēc vieduma. Ārpus darba, Egilu var sastapt triecamies pa kalniem uz sava MTB velo.

enter image description here

Juris

Juris Smart Ninja komandā ir atbildīgs par to, lai visi ir čakli un laimīgi. Viņš 2014. gada vasarā sāka strādāt digitālā mārketinga aģentūrā Infinitum, kā AdWords speciālists, bet nu ir pārņēmis vadības grožus Digital Journey komandā un paplašina Digital Journey piedāvājumu caur Smart Ninja franšīzes ieviešanu. Brīvajā laikā Juris fano par zinātni, ir apsēsts ar podkāstiem un papildina savas ninzjas prasmes apgūstot Jiu - Jitsu.

enter image description here

Alise

Smaids līdz ausīm, mobilais un dators pie rokas, un ninzja ir gatava darbam! Tā ir Digital Journey, kā arī Smart Ninja klientu menedžere Alise, ko, smejoties, mēdzam dēvēt par uzņēmuma seju un balsi. Viņa ik dienu komunicē ar klientiem, rūpējas par to, lai visi Smart Ninja procesi rit gludi un, lai klienti, treneri un sadarbības partneri ir laimīgi! Papildus ikdienas rosmei iekš Digital Journey un Smart Ninja, Alisei sirdij tuvie hobiji ir dažādu kultūras pasākumu apmeklēšana, dziedāšana un ceļošana!

enter image description here

Krista

Krista ir īsta ninzja, kas spēj doties kaujā gan viena pati, gan sastrādāties komandā, lai sasniegtu labāko rezultātu. Viņai piemīt veikla, ninzjas cienīga komunikācija, kas palīdz sastrādāties ar visiem, vienmēr un visur. Krista, Smart Ninja Latvijas komandā veic atbalsta funkciju projektu vadītājam un galvenajam ninzjam Jurim Baltačam. Brīvajā laikā Krista apgūst improvizāciju un publisko runu, labprāt dodas pie dabas lai atjaunotu savu ninzjas spēku.

enter image description here

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!