Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

Blokķēdes un kriptovalūtas

Uzzini, kas ir blokķēdes, kriptovalūtas un kā ar šo pamata tehnoloģiju pārzināšanu var uzlabot investīciju atdevi. Piesakies kursam un kļūsti par speciālistu šajā nozarē!

Kriptovalūtas grasās pārņemti pasauli. Vairākums cilvēku ar kriptovalūtām saista tikai ciparus (naudu), taču kriptovalūtas ir kas daudz vairāk. Tehnoloģija, kas nodrošina kriptovalūtu pastāvēšanu, patiesi var mainīt visu, ko mēs zinām un izmantojam, un tas nav attiecināms tikai uz naudu. Ir kritiski svarīgi izprast, kā šī kriptovalūtu tehnoloģija darbojas.

Ja spēsi izprast šīs tehnoloģijas darbības pamatprincipus, varēsi pieņemt daudz pārdomātākus lēmumus saistībā ar investēšanu. Tu apgūsi, kā atšķirt labus kriptovalūtas projektus no sliktiem, tādējādi spējot izvairīties no krāpnieciskām shēmām.

Course session

Priekšzināšanas

Lai apmeklētu šo kursu, Tev nav nepieciešamas iepriekšējas priekšzināšanas par šīm tehnoloģijām. Kurss ir veidots tā, lai veicinātu izpratni par to, kā tieši darbojas pati tehnoloģija (neietverot kodēšanu). Piemēram, kā darbojas darbības pierādīšanas protokols (Proof-of-Work), kā darbojas šifrēšana, kā dažas kriptovalūtas (piemēram, Monero un Zcash) var darboties anonīmi utt. Kursā tēmas aplūkošana tiks sākta no pašiem pamatiem, un tēmas sarežģītība pakāpeniski tiks palielināta.

Pēc kursa pabeigšanas Tu būsi ieguvis pietiekamu zināšanu bāzi un pārliecību, lai spētu pilnvērtīgi diskutēt ar tehnoloģiju izstrādātājiem un programmētājiem par kriptovalūtām un blokķēdēm.

Bet tas vēl nav viss: kursa beigās Tu radīsi savu privāto ERC-20 tokenu! Tas ir blokķēdes aktīvs, ar savu vērtību, un tos var sūtīt un saņemt tāpat, kā citas kriptogrāfijas valūtas, tikai šis aktīvs darbojas tieši blokķēdē Ethereum. Vai nav patiesi aizraujoši?

Nodarbības

Kursa ilgums ir nepilnas 3 nedēļas (5 mācību sesijas, 1,5 h garas). Mācību sesijas notiks vienu/ divas reizes nedēļā no 18.00 līdz 19.30. Kursu norises vieta vēl tiks precizēta.

  1. Kā darbojas šifrēšana
  2. Kriptovalūtas Bitcoin protokols
  3. Ethereum un blokķēdes 2.0
  4. Konsensa algoritmi
  5. Kriptovalūtu mērogošana
  6. Drošība un anonīmās kriptovalūtas
  7. Nākotne un jaunās kripto tehnoloģijas
  8. Sava ERC-20 tokena izstrāde

Kas ir nepieciešams, lai uzsāktu kursu?

Viss, kas nepieciešams – klēpjdators un krietna deva pozitīvas zinātkāres.

course session

Kas notiek, ja tiek nokavēta kāda nodarbība?

Esiet bez bažām. Visiem kursantiem ir piekļuve mūsu studentu darba panelim, kur var redzēt pārskatu par visām nodarbībām. Ja kāda nodarbība tiek kavēta, nokavētās nodarbības vielu var apgūt patstāvīgi. Tāpat ikvienam ir pieejams forums, kurā pasniedzēji atbild uz kursu dalībnieku jautājumiem.

Cena

Pilnā maksa par kursu ir 599,00 EUR (PVN iekļauts cenā), Taču savlaicīgi reģistrējoties un veicot kursu apmaksu, saņemsi īpašo agrā putniņa cenu, kas ir tikai 299,00 EUR (PVN iekļauts cenā).

Maksimālais dalībnieku skaits ir 15. Piesakieties tūlīt, lai nepalaistu garām iespēju būt kursa grupā!

Iemaksa

Apmaksu iespējams veikt arī divās daļās. Parasti to var izdarīt divos piegājienos, samaksājot 50% pirms kursa sākuma un pārējo summu 1 mēneša laikā. Ja Tu gribētu izmantot šo iespēju, lūdzu, atzīmē to savā pieteikšanās formā.


Piesakies kā interesents

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!