Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

Brīvdienu programmēšana

Divu dienu kurss Rīgā. Piesakies un apgūsti web izstrādes pamatus: HTML un CSS. Piemērots iesācējiem bez pieredzes.

Apgūsti mājaslapu izstrādes pamatus ar HTML un CSS. Šis divu dienu kurss ir piemērots iesācējiem bez pieredzes, un to vadīs pieredzējis kodēšanas nindzja.

course session

Ko es iemācīšos?

  • Kā izveidot mājaslapas struktūru ar HTML;
  • Kā izmainīt mājaslapas izskatu ar CSS;
  • Kā veidot CSS izkārtojumus;
  • Kā izmantot izstrādes rīkus pārlūkrogrammā;
  • Kā izmantot lielisko kodu redaktoru Atom.

Vai tas viss izklausās nepazīstami? Neuztraucies, šis kurss ir piemērots iesācējiem bez pieredzes, un visas tēmas tiek paskaidrotas vienkāršā un saprotamā valodā.

Ko es veidošu kursa ietvaros?

Kursa ietvaros ikviens dalībnieks izveidos trīs mājaslapas un varēs ar lepnumu prezentēt tās saviem draugiem. Tu iegūsi prasmes, kas ir vitāli svarīgas 21. gadsimtā. Bet pats svarīgākais, Tu sapratīsi, vai kodēšana patiešām Tev iet pie sirds.

Kas ir iekļauts kursa cenā:

  • Divas mācību dienas (7 stundas katru dienu) un praktiski orientētas nodarbības (kursa ietvaros katrs dalībnieks izstrādās trīs mājaslapas);
  • Uzkodas un dzērieni;
  • Interesanta, ar zināšanām piepildīta nedēļas nogale lieliskā atmosfērā;
  • noderīgas dāvanas kursa beigās.

Kur un kad

Kurss norisināsies kādā nedēļas nogalē Rīgā. Katru dienu nodarbības būs no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 ar pusdienu pārtraukumu. Pirmajā dienā Tu iemācīsies izmantot HTML, izstrādes rīkus, Atom kodu redaktoru un izveidosi savu pirmo mājaslapu. Otrajā dienā Tu papildināsi savas HTML zināšanas ar CSS un izkārtojumiem un izveidosi divas papildus mājaslapas.

group photo


Kas man jāņem līdzi?

Tev būs nepieciešams tikai klēpjdators un daudz zinātkāres un motivācijas. :)

Cena

Piesakoties agri, saņemsi kursu par īpašo AGRĀ PUTNIŅA cenu, kas ir tikai 299,00 EUR. Vēlāk kursa cena var palielināties līdz pat 599,99 EUR (PVN iekļauts cenā). Tu vari veikt apmaksu pa daļām. Parasti to var izdarīt divos piegājienos, samaksājot 50% pirms kursa sākuma un pārējo summu 1 mēneša laikā. Ja Tu gribētu izmantot šo iespēju, lūdzu, atzīmē to savā pieteikšanās formā.

Course session

Iepriekšējās zināšanas

Kursa dalībniekiem nav nepieciešamas iepriekšējās zināšanās, jo mācību kurss ir paredzēts pamatu apguvei. Kurss norisināsies latviešu valodā, bet ikvienam dalībniekam jābūt pamata angļu valodas zināšanām, jo tās ir vajadzīgas ikvienam programmētājam.

Negaidi ilgāk un piesakies! ;)


Piesakies kā interesents

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!