Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

Brīvdienu programmēšana

Riga 29.09.2018 - 30.09.2018

Apgūsti mājaslapu izstrādes pamatus ar HTML un CSS. Šis divu dienu kurss ir piemērots iesācējiem bez pieredzes, un to vadīs pieredzējis kodēšanas nindzja Kristaps Straumēns.

course session

Ko es iemācīšos?

kā izveidot mājaslapas struktūru ar HTML; kā izmainīt mājaslapas izskatu ar CSS; kā veidot CSS izkārtojumus; kā izmantot izstrādes rīkus pārlūkrogrammā; kā izmantot lielisko kodu redaktoru Atom. Vai tas viss izklausās nepazīstami? Neuztraucies, šis kurss ir piemērots iesācējiem bez pieredzes, un visas tēmas tiek paskaidrotas vienkāršā un saprotamā valodā.

Ko es veidošu kursa ietvaros?

Kursa ietvaros ikviens dalībnieks izveidos trīs mājaslapas un varēs ar lepnumu prezentēt tās saviem draugiem. Tu iegūsi prasmes, kas ir vitāli svarīgas 21. gadsimtā. Bet pats svarīgākais, Tu sapratīsi, vai kodēšana patiešām Tev iet pie sirds.

Kas ir iekļauts kursa cenā: divas mācību dienas (7 stundas katru dienu) un praktiski orientētas nodarbības (kursa ietvaros katrs dalībnieks izstrādās trīs mājaslapas); uzkodas; interesanta, ar zināšanām piepildīta nedēļas nogale lieliskā atmosfērā; noderīgas dāvanas kursa beigās.

Kur un kad

**Kurss norisināsies divas brīvdienas pēc kārtas, 29. un 30. septembrī, Rīgā. Katru dienu nodarbības būs no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 ar pusdienu pārtraukumu. Pirmajā dienā Tu iemācīsies izmantot HTML, izstrādes rīkus, Atom kodu redaktoru un izveidosi savu pirmo mājaslapu. Otrajā dienā Tu papildināsi savas HTML zināšanas ar CSS un izkārtojumiem un izveidosi divas papildus mājaslapas.


Kas man jāņem līdzi?

Tev būs nepieciešams tikai klēpjdators un daudz zinātkāres un motivācijas. :)

Cena

Piesakoties agri, saņemsi kursu par īpašo AGRĀ PUTNIŅA cenu, kas ir tikai 157,00 EUR. Vēlāk kursa cena var palielināties līdz pat 299,99 EUR (ar iekļautu PVN). Tu vari veikt apmaksu pa daļām. Parasti to var izdarīt divos piegājienos, samaksājot 50% pirms kursa sākuma un pārējo summu 1 mēneša laikā. Ja Tu gribētu izmantot šo iespēju, lūdzu, atzīmē to savā pieteikšanās formā.

Course session

Iepriekšējās zināšanas

Kursa dalībniekiem nav nepieciešamas iepriekšējās zināšanās, jo mācību kurss ir paredzēts pamatu apguvei. Kurss norisināsies latviešu valodā, bet ikvienam dalībniekam jābūt pamata angļu valodas zināšanām, jo tās ir vajadzīgas ikvienam programmētājam.

Negaidi ilgāk un piesakies! ;)


Cenas

Kursa cena* Apraksts Gala termiņš
157,00 EUR Agrie putniņi Cena spēkā līdz 22.09.2018
189,00 EUR Vēlie putniņi Cena spēkā līdz 28.09.2018
299,00 EUR Pilna cena Cena spēkā līdz 29.09.2018

* Visas cenas norādītas ar PVN.


Piesakies kā interesents

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!