BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

SmartNinja māca noderīgas un praktiskas IT prasmes. Mūsu misija ir palīdzēt cilvēkiem atklāt un attīstīt viņu talantus IT nozarē. Tās ir prasmes, kas palīdzēs Tev atrast darbu vai pat radīt darbavietu tieši sev! Mēs organizējam kodēšanas, hakeru, datubāžu kursus un daudzus citus. Tāpat mēs palīdzam studentiem atrast prakses vietu mūsu partneru IT uzņēmumos.
Mūsu pamatkursi fokusējas uz web izstrādi, kas ir vispieprasītākā prasme IT darbatirgū. Citi kursi sniedz informāciju par datoru uzlaušanu un interneta drošību, botiem, datubāzēm u.c. Mēs nemitīgi atjaunojam kursu klāstu un nodrošinām to atbilstību pēdējiem nozares jauninājumiem.
Lielākoties visiem kursiem var pieteikties bez iepriekšējām zināšanām. Vienīgais izņēmums ir Web Izstrādes 2. kurss, kam var pieteikties tikai tie studenti, kas ir veiksmīgi nokārtojuši Web Iztrādes 1. kursu. Tomēr ņem vērā, ka Tev jābūt pietiekami labam angļu valodas līmenim, jo tehniskā dokumentācija tiek rakstīta angliski.
Mūsu kodēšanas treneri ir profesionāli programmētāji. Pasniedzēju vidū ir gan patstāvīgi kodētāji, gan starptautisku uzņēmumu eksperti. Pasniedzējiem ir liela pieredze, tāpēc viņi patiešām var iemācīt kodēt un pastāstīt par to, kā tad izskatās kodētāja darbs no iekšienes. :)
Jā, parasti 50% jāsamaksā pirms kursa sākumā un atlikušie 50% - pēc tam.
Ja Tu jau esi samaksājis mācību maksu, mēs atgriežam to pilnā apjomā. Lai saņemtu atpakaļ savu naudu, paziņo mums par atteikšanos no mācībām ne mazāk kā 14 dienas pirms kursa sākšanas. Vairāk informācijas atradīsi sadaļā “Noteikumi & nosacījumi” ikviena kursa apraksta lapas apakšā.
Nē, tikai klātienes kursi.
Tas ir atkarīgs no tā, cik labi Tev gāja mācības. Ja Tu esi motivēts, regulāri pildi mājasdarbus un atklāj inženiera talantu sevī, pēc Web Izstrādes 2. kursa vari pretendēt uz prakses vietu. Mēs aktīvi palīdzam labākajiem studentiem atrast praksi.
Tev tas vismaz jāizmēģina :) Web Izstrādes 1. kurss ir ideāli piemērots iesacējiem. Uzsākot mācības, Tu redzēsi, vai kodēšana ir tas, ar ko Tu gribētu nodarboties hobija līmenī vai profesionāli.
Neuztraucies - šo jautājumu sev uzdod daudzi jaunpienācēji. Galu galā tam nemaz nav nozīmes, jo programmēšanas pamata principi ir vienādi visās programmēšanas valodās. Web Izstrādes 1. kursā mēs mācām Python, kas ir iesācājiem ļoti draudzīga valoda. Kad Tu būsu iemācījies kodēt ar Python, pārslēgties uz citu programmēšanas valodu nemaz nebūs grūti.
Mēs iesakām klēpjdatoru ar 4 GB RAM (Tu varēsi strādāt arī ar mazāku RAM apjomu, taču šajā gadījumā dators var būt mazliet lēns).
Parasti mūsu kursi ir paredzēti pieaugušajiem (18+), taču mēs varam izskatīt pieteikumus arī no cilvēkiem, kas vecāki par 15 gadiem.

Vēlies uzzināt vairāk?

Sazinies ar mums, izmantojot kontaktformu vai pieraksties mūsu jaunumiem (sk. zemāk)

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!