Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

Izveido pats savu botu

Kļūsti par vienu no pirmajiem latviešiem, kuram ir pašam savs Messenger bots. Lai piedalītos šajos vienas dienas kursos, nav nepieciešamas programmēšanas zināšanas.

Facebook čatboti lēnām sāk aizvietot lietotnes un paziņo par mākslīga intelekta ienākšanu mūsu ikdienā. Papildus tie reprezentē milzīgas jaunas biznesa iespējas dažādās nozarēs.

Uzzini kā šīs jaunās zināšanas izmantot savā labā. Tev pat nav nepieciešams zināt, kā programmēt botus - šajā kursā Tu iemācīsies veidot savus botus pilnībā bez programmēšanas!

course session

Ko Tu iemācīsies?

Šajos kursos Tu iemācīsies veidot botus, kas spēs runāt ar lietotājiem, izmantojot Facebook Messenger. API.ai tiks lietots kā bota dzinējs, bet bots tiks izveidots bez programmēšanas.

Botu piemēri, kādi jau eksistē Facebook Messenger platformā:

-Poncho: bots, kas tev stāsta par laikapstākļiem ([pārbaudi to] (https://m.me/hiponcho))

-CNN bots: bots, kas tevi informē par notikumiem pasaulē ([pārbaudi to] (https://m.me/cnn))

-Sure: bots, kas rekomendē labus restorānus un bārus (pagaidām strādā tikai San Francisko un Kopenhagenā). (([pārbaudi to] (https://m.me/besure.io))

-Jessie’s Story: bots, kas iziet cauri interesantam personīgajam piedzīvojumam (([pārbaudi to] (http://fb.com/msg/JessieHumani))

Kā jau redzi, boti var tikt izmantoti dažādos veidos: tie Tevi informē, palīdz pasūtīt galdiņu restorānā un iepirkties, tas ir labs satura mārketinga kanāls utt.. Iespēju ir daudz, un cilvēki ar botu veidošanas zināšanām nākamajos gados būs starp pieprasītākajiem darba tirgū.

Laiks un norises vieta

Vienas dienas botu veidošans kursi norisināsies, līdzko būs pieteikušies vismaz 8 interesenti no plkst. 18.00 līdz 21.00 (ar pārtraukumu). Kursu norises vieta tiks precizēta.

Iepriekšējās zināšanas

Dalībniekiem nav nepieciešamas nekādas programmēšanas priekšzināšanas, šie programmēšanas kursi paredzēti iesācējiem. Kurss norisināsies latviešu valodā, taču visiem studentiem jābūt pamata angļu valodas zināšanām, jo šī prasme ir svarīga ikvienam programmētājam.

Kas ir nepieciešams, lai piedalītos kursos?

Viss, kas nepieciešams – klēpjdators un krietna deva pozitīvas zinātkāres.

course session

Cena

Piesakoties laicīgi spēkā ir agrā putniņa cena 99,00 EUR. Piesakoties pēdējā brīdī pirms kursu sākuma, pilnā cena ir 199,00 EUR (PVN iekļauts cenā).

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc pasteidzies un piesakies, lai nepalaistu garām iespēju būt kursa grupā! Kļūsti par vienu no pirmajiem botu veidotājiem Latvijā.


Piesakies kā interesents

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!