Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

Python

Apgūsti programmēšanas pamatus un vienu no vienu no populārākajām programmēšanas valodām - Python!

Apgūsti programmēšanas pamatus un kļūsti par programmētāju!

Kursa norises ilgums: 1 mēnesis, mācību sesijas divas reizes nedēļā pusotras stundas garumā. Kurss ir piemērots iesācējiem programmēšanas pasaulē. Kursa apmeklētājs apgūs galvenos pamata programmēšanas principus, kas ir vienādi visās programmēšanas valodās. Tādēļ, ja vēlēsies, pēc kursa beigšanas bez grūtībām varēsi pāriet uz citu programmēšanas valodu un iegūsi labu pamatu turpmāko zināšanu apguvei kādā jau specifiskākā jomā: tīmekļa izstrāde, mobilās lietotnes u.c.

Course session

Ko Tu iemācīsies?

Kursu mērķis – iepazīstināt dalībniekus ar programmēšanas pamatiem. Kursa laikā ikvienam dalībniekam būs iespēja izveidot pat 10 dažādus programmēšanas projektus (datorprogrammas), lai nostiprinātu savas zināšanas. Šie kursi, apgūtie programmēšanas pamati un izstrādātie projekti arī būs lielisks papildinājums CV.

Kursa noslēguma projekts būs aizraujošas Python programmas izstrāde, kura paredzēta tam, lai ērti savāktu vēlamos datus (data scraping) no dažām tīmekļvietnēm. Šāda programma ir ļoti noderīga, sagatavojot materiālus dažādās nozarēs, piemēram, finanšu un mārketinga sektorā. Tāpat ikviens, kuram nepieciešams ikdienā veikt informācijas meklēšanu, apkopošanu un apstrādi tiešsaistē, novērtēs šādas programmas lietderīgumu.

  1. nodarbība: Programmēšanas pamati un Python programmēšanas valodas ievads
  1. nodarbība: Virknes
  1. nodarbība: Skaitļi un nosacījumi
  1. nodarbība: Saraksti un cilpas FOR
  1. nodarbība: Funkcijas un testēšana
  1. nodarbība: Objektorientēta programmēšana (OOP)
  1. nodarbība: Tīmekļa skrēperi
  1. nodarbība: Noslēgums

Priekšzināšanas

Dalībniekiem nav nepieciešamas nekādas programmēšanas priekšzināšanas, šie programmēšanas kursi paredzēti iesācējiem. Visu nepieciešamo pamatzināšanu apguve ir paredzēta šajā kursā, pakāpeniski papildinot zināšanas. Kurss norisināsies latviešu valodā, taču visiem studentiem jābūt pamata angļu valodas zināšanām, jo šī prasme ir svarīga ikvienam programmētājam.

Kas ir nepieciešams, lai uzsāktu kursu?

Viss, kas nepieciešams – klēpjdators un krietna deva pozitīvas zinātkāres.

course session

Laiks un norises vieta

Kursa ilgums ir 1 mēnesis (8 mācību sesijas). Mācību sesijas notiks divas reizes nedēļā no 18.00 līdz 19.30. Kursu norises vieta vēl tiks precizēta.

Kas notiek, ja tiek nokavēta kāda nodarbība?

Esiet bez bažām. Visiem kursantiem ir piekļuve mūsu studentu darba panelim, kur var redzēt pārskatu par visām nodarbībām. Ja kāda nodarbība tiek kavēta, nokavētās nodarbības vielu var apgūt patstāvīgi. Tāpat ikvienam ir pieejams forums, kurā pasniedzēji atbild uz kursu dalībnieku jautājumiem.

Cena

Pilnā maksa par kursu ir 399,00 EUR (PVN iekļauts cenā), Taču savlaicīgi reģistrējoties un veicot kursu apmaksu, saņemsi īpašo agrā putniņa cenu, kas ir tikai 199,00 EUR (PVN iekļauts cenā).

Maksimālais dalībnieku skaits ir 15. Piesakieties tūlīt, lai nepalaistu garām iespēju būt kursa grupā!

Iemaksa

Apmaksu iespējams veikt arī divās daļās. Parasti to var izdarīt divos piegājienos, samaksājot 50% pirms kursa sākuma un pārējo summu 1 mēneša laikā. Ja Tu gribētu izmantot šo iespēju, lūdzu, atzīmē to savā pieteikšanās formā.


Piesakies kā interesents

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!