Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

SQL un Datubāzes

Rīga 20.02.2019 - 06.03.2019

Kursa norises ilgums: 5.nodarbības, no 20.februāra līdz 6.marta, ar mācību sesijām divas reizes nedēļā pusotras stundas garumā. Kurss ir piemērots iesācējiem programmēšanas pasaulē.

Ikvienai tīmekļa un mobilajai lietotnei - patiesībā, ikvienai programmai, kas strādā ar datiem un uzglabā tos - ir nepieciešama datubāze. Datubāzes plānošanas zināšanas ir viena no svarīgākajām prasmēm IT produkta radīšanā. Lielākā datorprogrammu, mājaslapu un mobilo lietotņu daļa izmanto datubāzes, lai uzglabātu datus drošībā.

Šis trīs nedēļu kurss, ko vadīs pieredzējis SQL pasniedzējs Kristaps Straumēns, iemācīs Tev pareizi izstrādāt datubāzes plānu, kā arī izmantot SQL datubāzes veidošanai un pārvaldīšanai.

course session

Ko es iemācīšos:

  • kas ir datubāzes, kādi datubāžu veidi tiek izmantoti un kāpēc tās ir nepieciešamas;
  • kādi ir datubāžu izmantošanas plusi un mīnusi;
  • kā noteikt biznesa procesa galvenos elementus un atpazīt tabulas un datus;
  • kā plānot un izstrādāt datubāzi (neliels ieskats);
  • SQL izmantošanas veidus: rakstīšanu, lasīšanu, datu apvienošanu, atjaunošanu un dzēšanu un daudzus citus veidus kā strādāt ar datiem, izmantojot SQL (galvenais kursa fokuss).

Kursa ietvaros katrs dalībnieks izveidos plānus 10 dažādām datubāzēm un izstrādās tās, izmantojot SQL komandas. Pateicoties praktiskiem uzdevumiem, Tu iemācīsies pareizi plānot un izstrādāt datubāzi un varēsi uzreiz pielietot šīs zināšanas savos IT projektos!

Datumi

Kursa garums ir 3 nedēļas, kopā 5 nodarbības. Kursu sesijas norisinās vienu vai divas reizes nedēļā (20.02., 25.02., 27.02., 4.03., 6.03.) no plkst. 18.00 līdz plkst. 19.30

  • sesija: Ievads SQL (pirmās SQL komandas un Tavs pirmais datubāzes plāns);
  • sesija: Tabulas un attiecības (viens-pret-daudziem, daudzi-pret-daudziem);
  • sesija: Datubāzes plānošana, 1. daļa (vienkāršas datubāzes);
  • sesija: Datubāzes plānošana, 2. daļa (sarežģītākas datubāzes);
  • sesija: SQL izmantošana datubāzes veidošanā un datu pievienošanā;
course session

Iepriekšējās zināšanas

Kurss ir paredzēts iesācējiem bez pieredzes, tāpēc Tev nav nepeiciešamas iepriekšējās zināšanas. Kurss ir ļoti noderīgs arī tiem cilvēkiem, kuri jau ir izmantojuši datubāzes, bet kuri izjūt nepieciešamību papildināt un nostiprināt savas zināšanas par datubāzēm un SQL komandām.

Kas man būs vajadzīgs

Katram dalībniekam būs nepieciešams savs klēpjdators un datora lādētājs.

Cena

Ja Tu piesakies pietiekami ātri, vari saņemt kursu par īpašo AGRĀ PUTNIŅA cenu, kas ir tikai 199,00 EUR. Vēlāk kursa cena var palielināties līdz 399,00 EUR.

course session

Kas notiek pēc kursa beigām

SQL zināšanas atver durvis uz jaunām karjeras iespējām. Nākotnē Tu vari kļūt par datubāžu analītiķi un ekspertu. Bet, pat ja šis karejeras ceļš Tevi nesaista, iegūtās zināšanas būs noderīgas, jo: - ikviens programmētājs izmanto datubāzes, lai uzglabātu datus; - datubāžu zināšanas palīdz labāk izprast IT nozari; - prasme apieties ar datubāzēm sniedz dziļāku izpratni par datiem un izklājlapām; - datubāžu zināšanas uzlabo Tavas analītiskās un planēšanas prasmes, kas ir noderīgas arī ārpus SQL nozares.


Cenas

Kursa cena* Apraksts Gala termiņš
199,00 EUR Agrais putniņš Cena spēkā līdz 07.02.2019
229,00 EUR Vēlais putniņš Cena spēkā līdz 19.02.2019
399,00 EUR Pilna cena Cena spēkā līdz 20.02.2019

* Visas cenas norādītas ar PVN.


Pieteikšanās kursam

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!