Mūsu kursi

Izvēlies prasmi, ko vēlies apgūt

Web izstrāde 1

Iemācies veidot mājaslapas un tīmekļa lietotnes. 24 nodarbībās Tu apgūsi gan Front-end (HTML, CSS) gan Back-end (Python) web izstrādi!

Piesakies mūsu Web Izstrādes kursam. Šis kurss ir paredzēts iesācējiem bez pieredzes.

Tu iemācīsies front-end programmēšanas valodas HTML un CSS un paaugstināsi savu līmeni, apgūstot populāru Bootstrap sistēmu. Pārejot pie back-end izstrādes apgūšanas, Tu iemācīsies Python programmēšanas valodu. Python Tu izmantosi, lai izstrādātu savu pirmo (bet nebūt ne pēdējo) tīmekļa lietotni, ko ievietosi internetā, izmantojot Heroku hostingu.

Papildus tam Tu apgūsi svarīgu IT rīku izmantošanu, piemēram, Git un GitHub.

Course session

Mācību programma

Pirmā daļa: Front-end izstrāde (viss kas ārēji redzams, skatoties mājaslapu)

Lielākā programmētāju daļa sāk savu ceļu web izstrādes nozarē ar *front-end valodām: HTML un CSS. Papildus tam Tu iemācīsies populāru CSS sistēmu Bootstrap un sāksi veidot savu personīgo programmētāja CV GitHub sistēmā.

Otrā daļa: pamata programmēšana ar Python (viena no populārkajām programmēšanas valodām pasaulē, ko izmanto gan mājaslapām, gan datu analīzei, gan mākslīgajam intelektam)

Tu iemācīsies Python programmēšanas pamatus, kas, pateicoties tīrai un elegantai sintaksei, ir viena no populārākajām programmēšanas valodām visā pasaulē. Kad Tu apgūsi programmēšanu vienā valodā, pārslēgties uz citu nebūs sarežģīti, jo programmēšanas principi gandrīz visur ir vienādi.

Trešā daļa: Back-end izstrāde ar Python (viss kas notiek servera pusē, nav redzams ārēji - biznesa loģika, datu apstrāde, u.tml.)

Ikvienai nopietnai mājaslapai ir nepieciešama ne tikai front-end, bet arī back-end izstrāde. Kursa noslēgumā Tu iemācīsies izmantot Python kodēšanas valodu un augšupielādēsi mājaslapu hostingā Heroku. Papildus tam tu uzzināsi, kā izmantot datubāzi PostgreSQL.

Šis kurss ir orientēts uz praktiskām zināšanām. Mācību programmas ietvaros Tu programmēsi vairāk nekā 20 mazus (un vienu lielu) projektu, kas palīdzēs Tev iemācīties orientēties kodēšanas nozarē. Visi šie projekti tiks pievienoti Tavam GitHub profilam, kas kalpo par kodēšanas CV tiešsaistē.

Course session

Iepriekšējās zināšanas

Kursa dalībniekiem nav nepeiciešamas nekādas iepriekšējās zināšanas, jo apmācības ir speciāli izstrādātas iesācējiem. Kurss notiks latviešu valodā, taču visiem studentiem jābūt pamata angļu valodas zināšanām, jo šī prasme ir svarīga ikvienam programmētājam, kā arī dalībniekiem nepieciešams savs dators.

group photo

Kursa norise

Kurss norisināsies divreiz nedēļā, no plkst. 17.00 līdz plkst. 18.30 (kopumā 24 nodarbības).

Kas notiek, ja es izlaižu nodarbību?

Katram kursa dalībniekam ir pieeja studentu informācijas panelim, kur Tu vari iepazīties ar visiem nodarbību plāniem. Ja dažādu iemeslu dēļ nodarbība tiek izlaista, mācību materiālu iespējams apgūt mājās. Papildus tam studenti var izmantot forumu, kur instruktors atbildēs uz visiem jautājumiem.

Negaidi ilgāk un piesakies! ;)


Piesakies kā interesents

Pieraksties mūsu jaunumu ziņām!